TANULMÁNYI és VERSENY SIKEREK

Országos Diákolimpia Grundbirkózó Bajnokság
országos döntőjén fiú csapatunk a 9. helyezést érte el!

A csapat tagjai: Mészár Benett, Sárdi Kristóf, Horváth Richárd, Németh Roland, Veiszer Norbert, Van Gusling Erik, Péceli Dávid, Sebedovszki Mátyás, Deák Csongor

Fúder Levente és Kifor Attila
3.b osztályos tanulóink a hét végén részt vettek a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium által meghirdetett országos versmondó versenyen. Nagyon ügyesek voltak. Leventét Fehér Tibor színművész külön kiemelte, megdicsérte.
Felkészítőjük:
Czuprik Györgyné, Antónia néni

A 2023/24. tanévben rendezett
Országos Lotz János szövegértési és helyesírási versenyre 152 iskola 3220 diákja jelentkezett.

Jánosi Benedek a 7. osztályosok
kategóriájában a megyei megmérettetésen
94%-os eredményével az 1. helyen végzett,mellyel az országos rangsor
szerint is 1. helyen áll.

Március 22-én Bonyhádon megrendezendő országos döntőn képviselheti iskolánkat.

Felkészítője: Bogár -Bódi Bernadett tanárnő

Garai Nimród Bence 8. osztályos tanulónk a Savaria országos történelmi verseny megyei fordulójában
harmadik helyezést ért el.
Ez önmagában is kiemelkedő eredmény.
A legtöbb, döntőbe jutott tanuló a megye nyolcosztályos gimnáziumainak elitjéből került ki, és kettő kivételével őket is legyőzte.
Az általános iskolások közül az övé a legjobb eredmény a megyében.

Felkészítője: Pratz Attila tanár úr

Alsó tagozatos diákjaink zenés, énekes, irodalmi műsorával emlékeztünk meg az 1848-as hősökről és szabadságharcosokról, valamint iskolánk névadójáról, Petőfi Sándorról.

Köszönet a felkészítésért Süttőné Szabó Ildikó tanító néninek és Kronavetter János tanító bácsinak!

MÁRCIUS