Iskolánk 2018. szeptember 1-től a KRÉTA elektronikus naplóra  és ellenőrzőre tér át.

KRÉTA belépési linkünk:

(Kérjük, telefonon NE az appra kattintva, hanem böngészőbe írva lépjenek be!)

BELÉPÉS A TANULÓI FELÜLETRE

Atanulói felület felhasználóneve  a gyermekük oktatási azonosítója, jelszava pedig a gyermek születési dátuma ÉÉÉÉ-HH-NN (kötőjeles) formátumban (pl. 2008-02-17), A tanulók oktatási azonosítója (7-tel kezdődő 11 jegyű szám) a tanuló bizonyítványában és a diákigazolványán (ideiglenesen is) megtalálható.

BELÉPÉS A SZÜLŐI FELÜLETRE

A szülői belépéshez kérjük használják az előző tanévben működő belépési kódokat! Az  oktatási azonosító utáni G01 vagy G02 kódot is be kell írni!

A szülők belépési felületéhez az első osztályosok részére a tanév elején új azonosítókat generálunk, aminek jelszavát kérjük, hogy az első belépés után szíveskedjenek megváltoztatni.

Aki a régi jelszavával nem tud belépni, kérjük jelezze az osztályfőnökénél!

A KRÉTA ellenőrzőről tájékoztatót ITT olvashatnak!

KRÉTA e-ügyintézés

Az e-ellenőrző új felületén számos, a tanulóikat érintő ügyeket intézhetnek elektronikus módon.

Ehhez szöveges és video felvételes segítségeket ITT kaphatnak.

Várhatóan 2020. októberében teljesen új tanulói modulokkal bővül a felület. erről itt fogjuk tájékoztatni Önöket.

A tanulói mulasztások igazolásának feltöltését és módját segítő video ITT.

KRÉTA-E-napló