HATÁRTALANUL!

HAT-18-01-0769

A Határtalanul! program célja a magyar-magyar kapcsolatok építése, személyes kapcsolatok kialakítása, elmélyítése. A program a nemzetpolitikai célt fordítja le konkrét tapasztalatokra, azaz a Határtalanul! a nemzeti összetartozás operatív programja. Keretében magyarországi iskolák tanulói az állam támogatásával osztálykiránduláson vesznek részt a szomszédos országok magyarlakta területein, így személyes tapasztalásokat szereznek a külhoni magyarságról.

A Határtalanul! program keretében 2010 óta megközelítőleg 100 ezer magyarországi diák vehetett részt a határon túli régiókat célzó tanulmányi utakon.
( forrás: http://www.emet.gov.hu/)

A Határtalanul programpályázat segítségével 5 csodálatos napot tölthettek hetedikeseink Erdélyben. Bepillantást nyertünk Petőfi életébe, természeti szépségek mellett fejet hajtottunk kulturális örökségünk más jeles személyiségei előtt.

AZ UTAZÁSRÓL KÉSZÜLT ELŐZETES ITT TEKINTHETŐ MEG.

Az utazásról szóló élménybeszámolót ITT olvashatják.

Az utazáson készült képek ITT tekinthetők meg.

Határtalanul!