Tisztelt Szülők!

A járványügyi eljárásrend valamint házirendünk alapján nyomatékosan kérem Önöket, hogy gyermekük hiányzását az első nap reggelén, 9 óráig telefonon az iskolában, vagy az osztályfőnöknél bejelenteni szíveskedjenek! ( 0633/431-935, 06-30/2251598, 06/309949019)

Ugyancsak jelezzék, ha a gyermek közvetlen családtagja Covid fertőzött, illetve karanténba került!

Továbbá kérjük, hogy az ebédet is mondják le, akkor is, ha térítésmentesen veszik igénybe!

Tisztelt Szülők!

Az Emberi Erőforrások Miniszterének legfrissebb utasítása  értelmében

az intézkedési terv 2. pontjának  13. bekezdése módosul, miszerint

„Szülő, kísérő nem léphet be az iskolába, csak az intézményvezető előzetes engedélyével,  illetve kifejezetten szülők részére szervezett programon való részvétel céljából.”

A jövőben is minden fontos információt itt a KRÉTA felületen, illetve az iskola honlapján teszünk közzé.

Kérem, hogy információ-hiány esetén kérdezzék az iskolát, osztályfőnököket, s ne a Facebookon kerengő kommentek, s vélemények alapján tájékozódjanak!

Köszönjük együttműködésüket, s kérjük a járványügyi előírások betartását!

A járványügyi készenlét idején alkalmazandó

Eljárásrend

a Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Petőfi Sándor tagiskolájában

KATT IDE!